Zawody W Dziesięcioosobowym Składzie, Pełne Walki i Determinacji!

Spotkanie odbyło się na terenie Borkowianki, gdzie ze względu na prace remontowe na naszym własnym boisku zostaliśmy zobowiązani rozgrywać mecze jako gospodarze. Urokliwe niedzielne popołudnie sprzyjało rywalizacji. Naszą przygodę na boisku rozpoczęliśmy od składnej akcji, jednak niestety Piotrowski nie zdołał wykorzystać okazji, gdyż bramkarz skutecznie sparował jego strzał. Przez pierwsze 20 minut obserwowaliśmy wyrównaną grę z dużym udziałem posiadania piłki, jednak później to Kaszów przejął inicjatywę na boisku. W 35. minucie Farbaniec zobaczył drugą żółtą kartkę i musieliśmy kontynuować mecz w osłabieniu, grając tylko z dziesięcioma zawodnikami. Pomimo zmiany taktyki, wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Po przerwie nadal toczyła się walka, w której nie brakowało zaangażowania. Dopiero w 86. minucie Piekarski zdobył upragnioną bramkę, ustalając ostateczny wynik na 1:1.